Woof Woof Arf Arf   ten szczekający ptak, ni to jaskółka ni wyżeł, to ironiczny i świeży głos młodego pokolenia artystów. Pierwszy numer naszego magazynu artystyczno-naukowego zainfekował maczużnik, drugi – pies z zawrotem głowy (canis vertigus), a następne… kto wie? Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i propozycje współpracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pierwszym nr Woof Woof’a i śledzenia naszej strony na fb: www.facebook/woofarf, gdzie regularnie pojawiają się informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z magazynem (seria wystaw, koncerty, wykłady etc.)

Kuratorkami projektu są: Marta Ostajewska i Urszula Kluz-Knopek

Magazyn finansowany jest ze środków: Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz Środowiskowych Studiów Doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Wydawcą pierwszego i drugiego numeru jest Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie.
Wydawcą trzeciego numeru jest Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

_MG_0735

Urszula Kluz-Knopek

(1985) urszulakk@gmail.com, www.adija.pl, www.studiobaklazan.pl

Artystka intermedialna wykorzystująca w swoich działaniach instalację, video oraz fotografię. Szczególnie zainteresowana relacją obiekt-odbiorca, gdzie ten ostatni nigdy nie jest wyłącznie obserwatorem. Doktorantka na Wydziale Intermediów na ASP w Krakowie. Absolwentka UA w Poznaniu oraz inżynier informatyki. Od kilku lat właścicielka studia graficznego „Studio Bakłażan”, specjalizującego się w projektowaniu identyfikacji wizualnej. Pracuje również jako mentor w projekcie „Link do Przyszłości” dla „Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego” finansowanego ze środków „Microsoftu”.

Marta Ostajewska

(1980) marta.ostajewska@gmail.com, www.martaostajewska.com

Artystka multimedialna, performerka, doktorantka na Wydziale Intermediów na ASP w Krakowie. Laureatka stypendium MKiDN oraz Prezydenta Miasta Łodzi na rok 2014. Absolwentka ASP w Gandawie oraz Filologii Polskiej na UŁ. Brała udział w wielu międzynarodowych projektach (m.in. RIAP w Kanadzie, rezydencja artystyczna w Danii „Human Hotel: Kopenhagen”, IMAGINARIUS w Portugalii, BIO50 w Lublanie). Publikuje („Teatralia”), bierze czynny udział w międzynarodowych konferencjach dotyczących site- specific. Interesuje ją świat ukryty, relacja przestrzeni, ciała i przedmiotu. Wyznawczyni ontologii zorientowanej na obiekt, demokracji przedmiotów i przestrzeni, wyzwalająca je z ich form użytkowych.

Zespół redakcyjny tworzą: Paulina Stasik, Krzysztof Marchlak i Katarzyna Celek